AK Parti Mezitli’de halk günleri devam ediyor

AK Parti Mezitli İlçe Başkanlığında her hafta gerçekleştirilen halk günü toplantıları devam ediyor. Toplantılarda, halkın sorununu dinleyerek çözüm aramaya devam eden İlçe Başkanı Gültekin, vatandaşlar ile yakından ilgileniyor.

Konuya ilişkin açıklama yapan Başkan Gültekin, vatandaşların sorunlarına ellerinden geldiği kadar çözüm üretmeye çalıştıklarını söyledi. Gültekin, “Her hafta düzenlediğimiz halk günü toplantıları ile vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyerek, sorunların ciddiyetine göre çözüme kavuşturma konusunda elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Buraya gelerek destek isteyen kardeşlerimize hiçbir ayrım gözetmeksizin eşit bir şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz. Genellikle karşılaştığımız konu işsizlik oluyor. İş sahibi olmak isteyen vatandaşlarımızı yapabilecekleri işleri göz önünde bulundurup analizini yaptıktan sonra işverenler ile bir araya getiriyoruz. Vatandaşlarımıza ekmek kapısı aralamak bizleri son derece memnun ediyor” dedi.

Bir önceki yazımız olan Erdemli Belediyesi park sayısını artırıyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir