Ak Parti Milletvekili Tezcan, MHP Anamur teşkilatını ziyaret etti

Beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Feyzullah Yılmaz ve parti yöneticileri ile MHP İlçe Başkanlığını ziyaret eden Milletvekili Yılmaz Tezcan, yeni Başkan İsmet Babahan’a başarı dileğinde bulundu.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Babahan, milletvekili Tezcan’a ve ilçe başkanı Yılmaz’a teşekkür etti.

MHP Anamur İlçe Başkanı İsmet Babahan, referandumda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin aldığı karara uyacaklarını belirten Babahan, “Biz, genel başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendiyi 15 Temmuz darbe gecesi sonrasında kendisinin öngörüsü, ülkemizin, milletimizin, devletimizin yarınları, bölünmez bütünlüğü adına almış olduğu kararın arkasındayız” dedi.

Mersin milletvekili Yılmaz Tezcan da, “Daha özgürlükçü bir yeni anayasayı kabul edeceğiz, söz ve karar milletin olacak. Büyük Türkiye için vatana sahip çıkmak için birlikte hareket ettiğimiz MHP ve ülkücülerle birlikte omuz omuza yolumuza devam edeceğiz. Devlet Bahçeli gerçek bir devlet adamıdır, O’nun bu duruşu ülkesinin geleceği içindir, huzurunuzda teşekkür ediyorum” dedi.

Mersin’in AK Parti Milletvekili Yılmaz Tezcan daha sonra Anamur Ak Parti ilçe teşkilatı ile Anamur’da refarandum saha çalışmasına katıldı.

Bir önceki yazımız olan Alzheimer hastası kadın yangında hayatını kaybetti başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir