AK Parti milletvekillerinin referandum çalışmaları devam ediyor

AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Tarsus’ta vatandaşlarla bir araya gelirken, Milletvekili Ali Cumhur Taşkın da merkez Toroslar ilçesinde semt pazarı gezerek esnafla buluştu.

Taşkın, daha sonra Halkkent ve Arpaçsakarlar Mahallelerinde ev ziyaretlerine giderek, partisinin Toroslar İlçe Başkanlığının gençlik toplantısına katıldı. Gittiği her yerde vatandaşa Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin Türkiye’ye kazandıracaklarını anlatan Taşkın, halk oylamasında vatandaşlardan güçlü Türkiye için ‘evet’ oyu vermelerini istedi. Gençlerle sohbet eden Taşkın, “Siz gençler bizim geleceğimizsiniz. Yeni sistem ile sizler de önümüzdeki seçimlerde seçilebileceksiniz. Bunu yapan AK Parti Hükümetidir. Biliyorsunuz daha önce seçilme yaşını 25’e indirmiştik. Şimdi de seçme ve seçilme yaşını eşitliyoruz, 18 yapıyoruz. 18-24 yaş arasındaki gençlerimiz, siyasette görev alabilecek ve söz sahibi olabilecek” ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan Mersin’de Afet ve Acil Durum Merkezi teyakkuzda başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir