Akdeniz Belediyesi’nden okullara destek

Akdeniz Belediyesi son 4 ay içinde tamirat, onarım, çevre düzenlemesi ve oyun sahaları yaparak 23 okulda çalışma gerçekleştirdi. Okullardan gelen talepler doğrultusunda programlı bir şekilde sürdürülen çalışma ile bu ay içerisinde Belediye Fen İşleri ve Park, Bahçeler Müdürlüğünce; İstiklal İlkokulunda iç ve dış duvar boyama, Kazanlı Lisesi pota montajı, Gazi Paşa İlkokulu beton dökülmesi, Parmakkurdu İlkokulu tuvalet yapımı ve Gazi Lisesi basketbol sahası boyaması işlemleri yapıldı.

Çocukların daha modern koşullarda eğitim almalarına katkı sunmak için okulların tamirat ve tadilatına önem verdiklerini söyleyen Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk, Öğrencilerimiz daha temiz, sağlıklı ve donanımlı ortamlarda eğitim almalı. Belediyemiz Teknik İşler Başkan Yardımcılığı koordinasyonunda Fen İşleri Müdürlüğümüz okullarda asfalt, okul duvarı, yol ve bahçe yapım çalışmalarını gerçekleştirirken, Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz ise çevre ve bahçe düzenlemesi, futbol ve basketbol sahası bakımı gibi çalışmalar yapıyorlar. Temizlik İşleri Müdürlüğümüz de okulların baştan başa yıkanması, biriken molozların alınması ve çöplerin temizlenmesi çalışmalarını programlı bir şekilde gerçekleştiriyorlar. Akdeniz Belediyesi olarak okul idarecilerimizle diyalog halinde eğitim kurumlarımıza tam destek veriyoruz dedi.

Bir önceki yazımız olan Karakucak güreşleri sona erdi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir