Bakan Soylu, Silifke esnafını ziyaret etti

Silifke’de muhtarlar ve sivil toplum kuruluşu üyeleri ile kahvaltıda bir araya gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, kahvaltılı toplantı sonrasında Atatürk Caddesi’ndeki esnafı ziyaret edip, 16 Nisan’da yapılacak olan referandum için desteklerini istedi.

Esnaf ziyaretleri sırasında Bakan Soylu’ya Silifke Kaymakamı Şevket Cinbir, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Çetin ve yönetim kurulu üyeleri ile birçok AK Parti’li vatandaş eşlik etti. Bakan Soylu, “Burada sabahtan itibaren çeşitli temas ve değerlendirmelerde bulunuyoruz. Şu cadde üzerinde herkesin sadece bir şeyini görüyoruz. Sıcaklığını, samimiyetini ve kucaklamasını, Allah bundan hiç kimseyi eksik etmesin” dedi.

16 Nisan’da güçlü bir Türkiye için herkesin ’evet’ diyerek desteğini bekliyoruz diyen Bakan Soylu, bazı sorunları olan vatandaşları da birebir dinleyerek, sorunlarının giderilmesi için araştıracağının sözünü verdi.

Bir önceki yazımız olan Bakan Soylu: “Ne dediler ‘Sırtımızı PKK’ya dayarız. PYD’ye dayarız’ şimdi duvara dayıyorlar” başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir