Bakan Soylu’ya mehterli karşılama

Bakan Soylu Mersin’deki programı kapsamında Erdemli ve Silifkelilere hitap edeceği Erdemli Cumhuriyet Meydanı’nda mehterle karşılandı. Coşkulu vatandaşlar tarafından karşılanan Soylu, terör örgütlerine karşı yürütülen operasyonların süreceğini söyledi.

Terör örgütlerine karşı güzel bir hazırlık yaptıklarını ifade eden Soylu, Güzel hazırlıklarımız var onlar için. O Kandil’den, beni bağışlayın özür diliyorum, o Kandil’den it gibi havlayanlara sesleniyorum. Madem çok cesursunuz, teröristsiniz ya. Hadi gelin de Türkiye’nin içinde bir adım atmaya çalışın. Ama zannetmeyin ki Kandil’de kalabileceksiniz. Size şu kadarını söylüyorum; ’ey Kandil’de duranlar canınız tatlıysa, bu sözümü unutmayın. Canınız tatlıysa sıvışın gidin oralardan’ diye konuştu.

Kılıçdaroğlu’nun CHP’de kasetle görevi devraldığını söyleyen Soylu, O kaseti kim yaptı? Kaseti FETÖ yaptı değil mi? Peki bugün neden bir aradalar, nasıl bir aradalar. Ya bir ortaklıkları var ya bir diyeti var ya da esir. Cumhuriyet Halk Partili kardeşlerime sesleniyorum. Erdemli’den sesleniyorum. Bu ülkeye büyük bir ihaneti ortaya koyan bu yapıyla birlikte aynı noktaya gitmek doğru değildir. Kılıçdaroğlu sizi yanlışa götürüyor. Zaten SSK’yı da batırdı, bundan bir an önce kurtulun sizi de batıracak şeklinde konuştu.

Soylu, konuşmasının ardından kendisini destekleyen coşkulu kalabalığa giderek vatandaşlarla tokalaştı, fotoğraf isteklerini geri çevirmedi.

Bir önceki yazımız olan Kocamaz: "Ülkenin birliği ve vatanın bekası için üzerimize düşeni her zaman yaparız" başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir