Baro Başkanı Er’den vatandaşlara uyarı

Mersin Sigorta Acenteleri Komitesi üyeleri, Mersin Barosu Başkanı Ali Er ve Mersin Barosu Avukat Hakları Merkezi Başkanı Zişan Ergelen’i ziyaret etti. Mersin Barosu’nda gerçekleşen ziyarette, yasa dışı çalışan aracı sigorta şirketleri hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Ziyarette konuşan Baro Başkanı Er, sigorta aracılık hizmetleri ya da hasar takip merkezi gibi çeşitli adlarla faaliyet göstererek, avukatlık yetkilerini gasp eden ve vatandaşlara büyük hak mağduriyetleri yaşatan kuruluşlar hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundukları anımsattı. Konunun takipçisi olduklarını söyleyen Er, vatandaşlara da uyarılarda bulunarak, “Bu konuda yurttaşlarımızın ve meslektaşlarımızın da çevrelerinde gördükleri, bildikleri yasa dışı kurumlar ile ilgili yasal işlem yapmamız ve mücadele etmemiz için baromuza uyarıda bulunmalarını ve bilgi vermelerini istiyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Baro Başkanı Er: “Hayvanları Koruma Kanunu yeniden düzenlenmeli” başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir