Başkan Tarhan’dan konuklara tantuni ziyafeti

Uluslararası Rofife Rotary Kısa Film Festivali kapsamında Mersin’e gelen konuklara tantuni ziyafeti sundu.

9. Uluslararası Rofife Rotary Kısa Film Festivali kapsamında Mersin’e gelen konuklar Mezitli Down Kafe’de Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan’ın konuğu oldu. Başkan Tarhan, konuklara kendi eliyle hazırladığı tantunilerden ikram etti. Tezgahın başına geçen Tarhan, konuklara tantuni hakkında bilgiler verirken ilk hazırladığı tantuniyi de eşi Sembol Tarhan’a ikram etti. Mersin Rotary Kulübü Başkanı Cem Bucuge ve Akdeniz Rotary Kulübü Başkanı Neslihan Uslu ve beraberindeki konuklar, Down Sendromlu çocuklar tarafından servis edilen tantunileri afiyetle yediler.

Sık sık Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan ile etkinlik için bir araya geldiklerine vurgu yapan Mersin Rotary Kulübü Başkanı Cem Bucuge, “Ev Kadınlarını Geliştirme Projesi’nde, Jakaranda Koruluğu projesinde ve Göç Eden Çocuklar Rehabilitasyon Merkezi açma projelerimizde başkanımızla ortak çalışmalar yapıyoruz. Bu durum başkanımızın ne denli sosyal ve halkın yararına olan projelerde yer aldığının göstergesidir. 9. Uluslararası Rofife Rotary Kısa Film Festivali için de en büyük desteği yine Başkanımız Neşet Tarhan’dan aldık. Bu günde bizi ağırlayarak çok mutlu etti. Kendisine bu içten davranışından dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Akdeniz Rotary Kulübü Başkanı Neslihan Uslu ise belediyelerle çalışılan sosyal projelerin halkla buluşmasının daha etkili olduğunu söyledi.

Mersin Rotary Kulübü ile bir çok projede bir araya geldiklerini ifade eden Başkan Tarhan da “Halkın yararına olacak her türlü projede biz varız ve destekleriz. Mersin Rotary Kulübü ile önemli bir uyum yakaladık. Bu birlikteliğin daha pek çok yararlı proje için ilk adım olduğunu biliyorum diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Sağlık-Sen Mersin Şubesinden kan bağışına destek başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir