Başkan Tuna, Masa Tenisi Turnuvası’nda sporculara destek verdi

Turnuvanın final maçını izleyen Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, sporculara destek verdi.

Servet Tazegül Spor Salonunda, A ve B olmak üzere iki grupta çift devreli lig usulüne göre gerçekleştirilen turnuvada, Bülent Türe, Ahmet Özer, Kasım Karayağmurlu, Müfit Üstüner ve Can Dündar’ın kadroda yer aldığı Toroslar Belediyesi Masa Tenisi Takımı, B grubunda üçüncülük elde etti. A grubunda, Soda Sanayi birinci, Mersin Barosu ikinci ve Çankaya İş Okulu üçüncü olurken, yine B grubunda da SGS birinci ve Kristal Spor ikinci seçildi.

Toroslar Belediye Başkanı Tuna da turnuvanın final karşılaşmasını izleyerek, sporcuları yalnız bırakmadı. Final maçlarının ardından Tuna, formasını giyerek Dünya Veteranlar Şampiyonasında Türkiye’yi temsil eden ve 6’ncı olan Ahmet Özer ile bir gösteri maçı yaptı.

Daha sonra ödül törenine geçildi. Dereceye giren takımlara ödülleri ve kupaları, Başkan Tuna ve protokol üyeleri tarafından verildi. Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Mersin İl Temsilcisi Mehmet Bayram ise masa tenisi sporuna sunduğu desteklerinden dolayı Hamit Tuna’ya bir şilt takdim etti.

Turnuvaya katılan ve dereceye giren tüm takımları kutlayan Tuna, spora ve sporcuya sundukları desteklerin artarak devam edeceğini söyledi. Tuna, “Spor, sağlıklı bir bedene kavuşmada, insanları birleştiren, bir arada ve dayanışma içinde olunmasını sağlayan ve dostlukların kurulmasında önemli bir unsurdur. Spor tesisleri inşa ederek çocuklarımızın, gençlerimizin ve vatandaşlarımızın spor yapmalarına olanak tanıyor ve birçok spor karşılaşmasına destek vererek ev sahipliği yapıyoruz. Geleneksel Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Turnuvası da kentimizdeki kurumlar arasındaki diyalogun ve dostlukların daha a artmasına vesile olan ve bugüne kadar başarılı bir şekilde devam eden güzel bir organizasyondur. Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Mersin İl Temsilciliğimizi kutluyor ve turnuvaya katılan tüm takımlara da özgüvenlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan AK Parti milletvekillerinin saha gezileri sürüyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir