Başkan Tuna, Mersin’deki terör saldırısını kınadı

Başkan Tuna, merkez Yenişehir İlçesi’nde Güvenevler Mahallesi Dikenliyol Kavşağı’nda, polis servis aracının geçişi sırasında bomba yüklü motosikletin uzaktan kumandayla patlatılması sonucu 17’si polis 18 kişinin yaralandığı terör saldırısıyla ilgili yazılı bir açıklama yaptı. Tuna, “Huzur ve güvenliğimizi hedef almış ve hain hedeflerine ulaşmak için şiddetin her türlüsüne başvuran tüm terör örgütlerini lanetliyoruz. Teröre teslim olmadık, olmayacağız” dedi.

Saldırıda yaralanan emniyet güçlerine ve vatandaşlara acil şifalar, ailelerine ve Mersin halkına geçmiş olsun dileklerini ileten Tuna, “Bilinmelidir ki, ülkemizin birliğini ve bütünlüğünü bozmaya yönelik düzenlenen bu hain saldırı, hedeflenen amacına asla ulaşamayacaktır. Bize düşen, bizi durdurmak isteyenlere karşı tek yürek olmaktır. Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. Terörü bir kez daha nefretle ve şiddetle kınıyor, saldırıda yaralanan kahraman polislerimize ve vatandaşımıza acil şifalar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan Ivana Sert Mersin’de alışveriş arkadaşını kendisi seçti başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir