Bilal Erdoğan, Mersin’de mehterle yürüdü

Adnan Menderes Bulvarı’nda gençlerle kol kola girerek mehter takımı eşliğinde yürüyen Erdoğan, yürüyüş boyunca caddede bulunanları selamladı.

Bilal Erdoğan, TÜGVA Mersin İl Temsilciliği’nin yeni hizmet binasının açılışını yapmak üzere Mersin’e geldi. TÜGVA’nın Gazi Mustafa Kemal Bulvarı üzerinde bulunan binasının açılışı, Bilal Erdoğan’ın da katıldığı törenle gerçekleştirildi. Hizmet binasının arka sokağında düzenlenen tören için çok sıkı güvenlik önlemleri alınırken, civardaki her sokakta polisin önlem alması dikkat çekti.

Basına kapalı olarak yapılan açılışın ardından TÜGVA binasına giren Erdoğan, bir süre binada kaldıktan sonra aracına binerek Adnan Menderes Bulvarı’na çıktı. Burada araçtan inen Erdoğan, gençlerle kol kola girerek, mehter takımı eşliğinde Suphi Öner Öğretmenevi’ne kadar yürüdü. Erdoğan, yürüyüş boyunca caddede bulunanları selamladı.

Bilal Erdoğan, öğretmenevi girişinde TÜGVA Mersin İl Temsilcisi Okan Özer’in yaptığı konuşmanın ardından, basına kapalı olarak yapılacak konferansa katılmak üzere binaya girdi.

Bir önceki yazımız olan Başkan Can, polis ve aileleriyle biraraya geldi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir