Bozyazı’da yaşlılar unutulmadı

Ahmet Hakan Acı, Yaşlılara Saygı Haftası dolayısıyla, sağlık personelinden oluşturduğu bir ekiple yaşlı vatandaşları evlerinde ziyaret edip, çiçek verdi.

Ziyaretlerde yaşlılarla tek tek ilgilenen ve sohbet eden sağlık ekibi, yaşlılara çiçeklerde vererek mutlu olmalarını sağladı. Dr. Acı, ziyaretlerinin amacının ilçede yaşayan, gölgesinden faydalanılan ulu çınarların unutulmadığını ve onların toplumun saygın fertleri olduğunu anımsatmak olduğunu söyledi. Acı, ziyaretler sırasında yaşlılarla sohbet edilerek, sağlık kontrolünden geçirildiğini ve yaşamlarının daha kaliteli sürdürülebilmesi için önerilerde bulunduklarını ifade etti.

Sağlık personeli tarafından evlerinde ziyaret edilerek çiçek ve küçük hediyeler verilerek mutlu edilen yaşlılar ise ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, kendilerini unutmadıkları için teşekkür ettiler.

Bir önceki yazımız olan Büyükşehir Belediyesi’nden Antep fıstığı üreticilerine eğitim başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir