Erdemli Belediyesi, mahalleleri parke taşla kaplıyor

Çeşmeli Mahallesi’nde tüm sokakların parkeyle tanışacağını belirten Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, yapılan çalışmalarla Erdemli’nin her köşesine ayrım yapılmadan parke hizmetinin ulaştırıldığını ifade etti. Erdemli Belediyesi’nin yol açma, asfalt ve parke döşeme konusunda son derece başarılı olduğunu söyleyen Tollu, bölgede en iyi yol çalışmasının Erdemli Belediyesince verildiğinin altını çizdi.
Çeşmeli Mahallesinin tüm sokaklarını hiçbir mazeretin arkasına saklanmadan parke hizmetiyle donatacaklarını dile getiren Tollu, Parke yol hizmeti de kalıcı bir hizmettir. Kalıcı hizmetler üretmeye devam ediyoruz. Ekiplerimiz Dayaklı mevkinde yoğun bir çalışma ortaya koyuyor. Sadece Çeşmeli’de değil Erdemli’nin birçok yerinde eş zamanlı çalışmalarımız sürüyor. Erdemli’yi hem yaşanabilir hem de gözde bir turizm şehri haline dönüştürmek için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Yapılan bu çalışmalarla en kısa sürede Erdemli hak ettiği konuma gelecektir dedi.
Erdemli’nin her alanda en iyi hizmeti almayı sonuna hak ettiğini ifade eden Tollu, vatandaşlara vaat ettikleri hizmetleri yapmak için çalışmalara devam edeceklerini vurguladı.

Bir önceki yazımız olan (Özel) Domates üreticisi Rusya’ya ihracat yasağının kalkmasını bekliyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir