Erdemli tiyatroyu sevdi

Erdemli Belediyesi Kültür Merkezinde sahnelenen oyuna vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Erdemli’yi kültür ve sanat şehri haline dönüştürmek için yaptıkları çalışmaların semeresini görmenin mutluluğu içinde olduklarını söyledi. Oyunu izlemeye gelen vatandaşlara teşekkür eden Başkan Tollu, “Halkımız tiyatroyu sevdi. Her oyunumuz kapalı gişe oynuyor. Emeği geçenlere, ilgi gösterenlere teşekkür ederim dedi.

Oyunlarının gördüğü büyük ilgiden ziyadesiyle memnun olduklarını dile getiren Erdemli Belediyesi Tiyatro Eğitmeni Deniz Sandalcı’da, gece gündüz çalışarak ve çok emek harcayarak Erdemli’de güzel bir hava yakaladıklarını söyledi. Oyunlarına gösterilen ilginin bunu çok açık bir şekilde ortaya koyduğunu belirten Sandalcı, “Tiyatro, seyircinin sahip çıkmasıyla büyüyen ve devam eden bir sanattır. Seyirci sahip çıktıkça bizler yeni oyunlar sergilemeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Ocak adlı tiyatro oyunun her Cuma saat 19.00’da Erdemli Belediyesi Kültür Merkezinde sahneleneceği bildirildi.

Bir önceki yazımız olan Balkondan kopan parçalar caddeye düştü başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir