Erdemli’de sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor

Konuyla ilgili açıklama yapan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Barbaros Mahallesinde belediye ekiplerinin çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi. Erdemli’nin birçok yerinde eş zamanlı olarak yol çalışmalarının sürdüğünü ifade eden Tollu, özellikle asfaltlama konusunda çok ciddi hizmetler ürettiklerini ve üretmeye de devam edeceklerini söyledi. Bir şehrin çağdaş olabilmesi için yollarının sağlıklı bir şekilde işlemesi gerektiğine vurgu yapan Tollu, “Her zaman ifade ettiğimiz gibi bizim önceliğimiz her zaman yoldur. Çünkü yol olmadan diğer hizmetlerin yapılması mümkün değildir.Yolların kullanılabilir olması insanoğlu için bir haktır. Bu hakkı hizmete dönüştürmek için azimle çalışıyoruz. Erdemli Belediyesi olarak asfaltlama hizmeti konusunda büyük bir atağa kalkmış bulunuyoruz. Bütün eksiklikleri yerinde tespit etmiş durumdayız ve çok yakında hepsini çözüme kavuşturacağız. Bu konuda son derece iddialıyız, Erdemli sınırları içerisinde ihtiyaç olan her yere asfalt hizmetini götüreceğiz dedi.

Barbaros Mahalle Muhtarı Ali Dönmez ise belediye çalışanlarına ve başkana teşekkür ederek, hizmetlerin devam etmesini istedi.

Bir önceki yazımız olan Akdeniz Belediyesi’nden kreş öğrencilerine boyama kitabı ve kalem seti başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir