Forum Mersin ’Deli Aşk’ filminin oyuncularını ağırladı

Yapımcılığını Cem Yılmaz’ın üstlendiği ve birbirinden komik olayları konu alan ’Deli Aşk’ filmi seyircilere kahkaha dolu anlar yaşattı. Forum Mersin’de gerçekleşen galada, ünlü oyuncular ziyaretçilerle birlikte keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi. İlginin oldukça yoğun olduğu gösterimden hemen önce oyuncular seyircilerle bol bol fotoğraf çektirdi. Gösterim sırasında izleyicilere kahkaha dolu anlar yaşatan film sinemaseverlerden tam not aldı.

Yönetmenliğini Murat Kaman ve Murat Dündar’ın üstlendiği ’Deli Aşk’ filmi, Maraş dondurmacısı Ekrem’in sevdiği kız Neşe’nin kalbini kazanmaya çalışırken başına gelen komik olayları konu ediyor. Emrah Kaman ve Murat Kaman’ın senaryosunu yazdığı, Cem Yılmaz’ın yapımcılığını üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Zafer Algöz, Pelin Akil, Şafak Pekdemir, Abdullah Şahin, Yasemin Öztürk, Nilperi Şahinkaya, Toygan Avanoğlu gibi isimler yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Çiçek açan kayısıyı don vurdu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir