Köyler Arası Futbol Turnuvası’nda final 27 Ağustos’ta oynanacak

Turnuva kapsamında 27 Ağustos’ta saat 13.00’te Homurlu ve Burhan Mahalleleri arasındaki üçüncülük maçı ile başlayacak müsabakalar, aynı gün saat 15.00’te gerçekleştirilecek şöhretler karmasının ardından, saat 17.00’de Çavuşlu ile Ayvagediği Mahalleleri arasında şampiyonun belli olacağı final maçıyla sona erecek. Ayvagediği Mahallesi Futbol Sahası’nda oynanacak maçların ardından yapılacak ödül töreninde, ilk 3’e giren ekiplere kupa ve madalya, gol kralına, en iyi kaleciye, en iyi kaptana, en iyi kenar yöneticisine ve en centilmen takıma da ödüller verilecek.

Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, geleneksel olarak düzenledikleri turnuva ile köyler arasındaki dayanışma ve kaynaşmanın daha da arttığına dikkat çekerek, tüm sporseverleri 27 Ağustos Pazar günü Ayvagediği Mahallesi futbol sahasında düzenleyecekleri karşılaşmalara davet etti. “Öncelikle hedefimiz fair play çerçevesinde müsabakaların oynanmasıdır” diyen Tuna, 119 karşılaşmanın yapıldığı turnuvada bugüne kadar centilmence mücadele eden tüm takımlara teşekkür etti.

Bir önceki yazımız olan Kemik: “Bayramda ölçüyü kaçırmayın” başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir