Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne Şaban Güneş atandı

2013 yılında yapılan Akdeniz Oyunları sonrasından bugüne kadar vekaletle yönetilen Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne, Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şaban Güneş atandı.

Mersin Valisi Özdemir Çakacak, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 28 Mart 2017 tarihinde Resmi Gazetede yayınlanan kararnamesi çerçevesinde Mersin’e atanan ve görevine başlayan Şaban Güneş’i kabul etti. Valilik makamında gerçekleşen kabulde, İl Müdürü Güneş’e yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunan Vali Çakacak, Güneş ile daha önceki görev yeri olan Kırşehir’de birlikte çalıştıklarını söyledi. Çakacak, Güneş’in Kırşehir’de gerçekleştirdiği başarılı çalışmaları Mersin’de de yürüteceğine inandığını dile getirdi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güneş ise yaklaşık 2,5 yıl aradan sonra tekrar Vali Çakacak ile bu kez Mersin’de çalışacak olmasından dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Bir önceki yazımız olan Kocamaz: “Bize oy verenleri pişman etmeden ve başımızı eğmeden dolaşacağız” başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir