Mersin Şeflerini Arıyor Yarışması

3 gün süren yarışmalar kapsamında et ve tavuk yemeklerinden tatlı çeşitlerine birçok alanda yarışan Toros Üniversitesi Aşçılık Bölümü öğrencileri hazırladıkları tatlarla jüriden tam not aldı. Yarışmalar kapsamında açıklama yapan Toros Üniversitesi Otel, Lokanta, İkram Hizmetleri Bölüm Başkanı Mehmet Fatih Kayran, Toros Üniversitesi olarak sektörel işbirliği temsilcileri ve öğrenciler ile birlikte yarışamaya katkı sağladıklarını belirtti.

Uluslararası Eğitimci Profesyonel Şefler Derneği Mersin Şubesi Dernek Başkanı Durdane Şimşek ise Mersin’de ilk defa düzenlenen yemek yarışmasına destek veren Toros Üniversitesi’ne teşekkür ederek, bundan sonra yarışmalara devam etmeyi hedeflediklerini vurguladı.

Toros Üniversitesi Aşçılık Bölümü öğrencisi ve bölüm temsilcisi Bengisu Aydın da eğitmen şeflerine desteklerinden dolayı teşekkür ederek, hazırladığı lezzetler hakkında bilgiler verdi.

Bir önceki yazımız olan Bakan Elvan: "Karanlık odakların yapmak istedikleri değil, milletimizin ne dediği önemli" başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir