MESKİ, çalışanlarını doğaya çıkardı

Gezide yüzlerce MESKİ çalışanı bir araya geldi.

MESKİ’nin, Tarsus İlçesi Gülek Karboğazı’nda gerçekleştirdiği etkinliğe, MESKİ personeli aileleri birlikte katıldı. Etkinlik, Karboğazı’nda Kuvayi Milliye Anıtı’na kadar olan yaklaşık 5 km doğa yürüyüşü ile başladı. Kuvayi Milliye Anıtı önünde kurulan piknik alanında toplanan MESKİ çalışanları ve aileleri, müzik eşliğinde doyasıya eğlenerek unutulmaz bir gün geçirdiler.

MESKİ Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Düzenlediğimiz etkinlikle MESKİ çalışanlarımızın iş yoğunluğunun stresinden bir nebze olsun kurtulmalarını amaçladık. MESKİ olarak kocaman bir aileyiz. Başarı ancak birlikle mümkündür. Çalışanlarımız ve çalışanlarımızın aileleri arasındaki kaynaşmanın sağlanması amacıyla düzenlemiş olduğumuz bu etkinliği geleneksel hale getirdik. Gerçekleştirdiğimiz bu tür etkinlikler birbirimizi daha iyi tanımamızı sağlarken, tüm çalışanlarımız arasında birlik ve beraberliği sağlayarak moral ve motivasyonlarını arttırmayı amaçlıyoruz. Vatandaşlarımıza 7/24 kesintisiz hizmet eden MESKİ çalışanlarımıza yönelik bu tür faaliyetlere devam edeceğiz” denildi.

Bir önceki yazımız olan MHP’li Öztürk: "Tehlike henüz geçmiş değil" başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir