Toroslar Belediye Meclisi toplandı

Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilen toplantı, yoklama ve bir önceki birleşime ait karar özetinin okunarak oy birliğiyle kabul edilmesiyle başladı. Daha sonra gündemin diğer maddelerine geçildi. Toroslar Kaymakamlığı İlçe Jandarma Komutanlığının yazıları doğrultusunda, Toroslar İlçe Jandarma Komutanlığı ile yapılan koordine sonucunda belirlenen mahallelere güvenlik kameraları kayıt sistemleri kurulması işlemlerinin Toroslar Belediyesi bütçesinden karşılanmasına ilişkin teklif görüşülerek, oy birliğiyle kabul edildi.
Tapunun Mersin ili Toroslar ilçesi Yalınayak Mahallesi, 23 M III pafta, 4290 ada, 2 nolu parsel için hazırlanan plan değişikliği teklifi de görüşülerek oy birliğiyle İmar ve Bayındırlık ile Çevre ve Sağlık Komisyonlarına havale edildi.
Belediye ihtisas komisyonlarından gelen raporların da görüşülerek karara bağlandığı toplantı, bir sonraki toplantının 4 Nisan Salı günü saat 14.00 olarak belirlenmesinin ardından temenni ve öneriler ile son buldu.

Bir önceki yazımız olan Turgut: "Kalıcı ve doğru hizmet için çalışıyoruz" başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir