Vali Çakacak Siteler’de halkla buluştu

İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne’nin de eşlik ettiği ziyarette Pazar Sokağı esnafını tek tek dolaşarak, esnaf ve vatandaşların Regaip kandillerini tebrik eden Vali Çakacak, kandil simidi ikramında da bulundu.

Ziyaret sırasında 156. Cadde üzerinde faaliyet gösteren Şırnak İli ve İlçeleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine de uğrayan Çakacak, dernek başkanı Mahmut Çalış’tan derneğin faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Dernek üyeleriyle bir süre sohbet ettikten sonra Pazar Sokağı esnaf ziyaretini sürdüren Vali Çakacak, bölge esnafından alışveriş yapmayı da ihmal etmedi.

Ziyaret sonunda vatandaşların çay ikramını geri çevirmeyen Çakacak, onların Regaip kandillerini tebrik ederek, kandil simidi ikramında bulunduktan sonra sorun ve taleplerini dinledi.

Çakacak, Siteler Polis Merkezini de ziyaret etti

Vali Özdemir Çakacak, Siteler Polis Merkezi Amirliğini de ziyaret ederek, merkezde alınan güvenlik tedbirlerini yerinde inceledi.

Akdeniz ilçesinde hizmet veren merkez binası önünde İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne tarafından karşılanan Vali Çakacak, merkezde yürütülen çalışmalarla ilgili Şahne’den bilgi aldıktan sonra, görevli personelin Regaip kandillerini tebrik ederek kandil simidi ikramında bulundu.

İl Emniyet Müdürü Şahne ve Akdeniz İlçe Emniyet Müdürü Birol Terzi ile merkez amiri odasında bir süre görüşen Vali Çakacak, çıkışta çevredeki çocukların yoğun sevgi gösterisiyle karşılaştı. Onlarla yakından ilgilenerek sohbet eden Vali Çakacak, çocuklara çeşitli hediyeler dağıtırken, spor yapmaları ve derslerine düzenli bir şekilde çalışmaları konusunda da tavsiyelerde bulundu.

Bir önceki yazımız olan Forum Mersin’den ’Dünya Saati’ uygulamasına destek başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir