Zabıtadan esnafa temizlik denetimi

Mersin Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri, toplum sağlığını korumak amacı ile başlattığı denetimlerine devam ediyor. Gıda ve sağlık alanındaki denetimlerini sürdüren zabıta ekipleri, berber, mobilya satış yeri ve mobilya imalathanelerini denetleyerek, halkın sağlıklı ve adil hizmet alması için kontroller yaptı. Denetimlerde işyeri ruhsatı başta olmak üzere, berber salonlarında kullanılan aletlerin hijyeni, ortam koşulları ve mobilya mağazaları ile atölyelerinin çevre ve gürültü kirliliği ile ilgili kontrolleri yapıldı.

Denetimlerin sürekli olarak devam edeceğini belirten Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, “Ruhsatsız hiçbir yerin çalışmasına izin vermiyoruz. Berber, kuaför gibi sağlığın ön planda olduğu yerleri de sürekli denetleyerek halkımızın temiz hizmet almasını sağlıyoruz. Ekiplerimiz kent genelinde denetimlerine düzenli olarak devam edecek” dedi.

Bir önceki yazımız olan Gültekin’den "oy kullanmaya gidin" çağrısı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir